09:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia pon.-pt.

58 340 27 00

Zadzwoń do nas

Szukaj
person

Aleksandra Szydzik – Asystent radcy prawnego

Aleksandra Szydzik jest studentką V roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Realizując indywidualny program studiów pod opieką naukową, bierze udział w licznych pracach naukowych i badawczych, rozszerzając swoją wiedzę z szeroko pojętego prawa publicznego. Swoją działalność naukową realizuje przede wszystkim poprzez publikację tekstów naukowych z zakresu prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego publicznego, jak również poprzez wystąpienia na konferencjach naukowych związanych z tymi gałęziami prawa.

Aleksandra Szydzik jest również członkiem International Law Association – Grupa Polska (ILA). W 2018 roku została stypendystką East China University of Political Science and Law w Szanghaju, uczestnicząc w miesięcznym programie naukowym dotyczącym problematyki systemu prawnego Chińskiej Republiki Ludowej.

Aleksandra Szydzik związana jest z Kancelarią INTESA Małkowski Wojdak i Partnerzy Radcowie Prawni począwszy od 2014 roku, gdzie zajmuje się przede wszystkim sporządzaniem projektów pism procesowych oraz opinii prawnych, rejestracją podmiotów oraz zmianą ich danych w rejestrach sądowych, przygotowywaniem przeglądów.

Aleksandra Szydzik posługuje się biegle językiem angielskim, co zostało stwierdzone certyfikatem wydanym przez Studium Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego potwierdzającym uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu Legal English na poziomie C2.

Kontakt:

  • e-mail: aleksandra.szydzik@ kancelaria-intesa.pl

Skontaktuj się z nami

Twoje imię (wymagane)

Twój email (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość