09:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia pon.-pt.

58 340 27 00

Zadzwoń do nas

Szukaj
person

Aleksandra Zbierzchowska-Pietrusewicz – Radca prawny

Aleksandra Zbierzchowska-Pietrusewicz jest absolwentką kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie studiów zdobywała doświadczenie zawodowe jako członek Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, której aktualnie jest członkiem. Z Kancelarią pozostaje związana począwszy od 2013 roku.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa i postępowania cywilnego, prawa handlowego oraz prawa gospodarczego. Jej praktyka obejmuje również zagadnienia z zakresu prawa pracy i prawa administracyjnego. W ramach pracy w Kancelarii odpowiedzialna jest za przygotowywanie pism przedprocesowych oraz procesowych, jak również sporządzanie opinii prawnych oraz opiniowanie i przygotowywanie projektów umów handlowych. Prowadzi również bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

W trakcie swojej praktyki zapewniała obsługę prawną procesów inwestycyjnych spółek kapitałowych, w tym w szczególności przygotowywała treść umów inwestycyjnych oraz sporządzała opinie prawne (w tym m.in. dotyczące wymaganych zgód korporacyjnych), jak również przeprowadzała analizę ryzyk prawnych związanych z konsolidacją grup kapitałowych.

Aleksandra Zbierzchowska-Pietrusewicz posługuje się biegle językiem angielskim (poziom CPE), w tym angielskim prawniczym, co umożliwia jej prowadzenie spraw i reprezentację Klientów Kancelarii również w tym języku.

Kontakt:

  • e-mail: aleksandra.zbierzchowska@ kancelaria-intesa.pl

Skontaktuj się z nami

Twoje imię (wymagane)

Twój email (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość