09:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia pon.-pt.

58 340 27 00

Zadzwoń do nas

Szukaj
person

Jan Nowakowski – asystent radcy prawnego

Student V roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Prawo specjalizacja cywilnoprawna na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Realizując program studiów, pozostaje członkiem studenckich kół naukowych oraz biernie uczestniczy w różnego rodzaju konferencjach naukowych, rozszerzając tym samym swoją wiedzę z szeroko pojętego prawa gospodarczego.

Począwszy od II roku studiów Jan zdobywał doświadczenie w trójmiejskich kancelariach adwokackich. W Kancelarii zajmuje się sporządzaniem projektów pism procesowych, przygotowywaniem przeglądów orzecznictwa, a także sporządzaniem projektów umów w polskich i angielskich wersjach językowych.

Jan skupia również swój zakres zainteresowań na gospodarce światowej z wyszczególnieniem gospodarki Chin oraz państw bliskiego wschodu oraz na prawie chińskim. Na przełomie lat 2017/2018 ukończył studia podyplomowe z prawa chińskiego prowadzone przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Uniwersytetem w Pekinie – China Youth University of Political Studies oraz Instytutem Konfucjusza w Gdańsku. Odbyte studia pozwoliły mu na głębsze zrozumienie procesów zachodzących w ramach chińskiego prawa cywilnego, a także zasad i specyfiki zawierania umów z partnerami chińskimi.

Jan posługuje się językiem angielskim, w którego znajomości i stosowaniu osiągnął pełną biegłość, co zostało między innymi stwierdzone certyfikatem wydanym przez International Baccalaureate Organization oraz pozytywnym wynikiem z egzaminu Legal English na poziomie C2, który został przeprowadzony przez Studium Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego.

Kontakt:

  • e-mail: jan.nowakowski@ kancelaria-intesa.pl

Skontaktuj się z nami

Twoje imię (wymagane)

Twój email (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość