09:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia pon.-pt.

58 340 27 00

Zadzwoń do nas

Szukaj
person

Katarzyna Chmielewska – radca prawny

Katarzyna Chmielewska ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie studiów była członkiem koła naukowego „Strateg”, gdzie w ramach programu „Przyszłość w Twoich rękach” prowadziła szkolenia dla osadzonych w zakładach karnych z zakresu prawa pracy i przedsiębiorczości. Od 2016 roku posiada uprawnienia inspektora bezpieczeństwa i higieny pracy. W 2018 roku złożyła natomiast egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych, zostając członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trójmiejskich kancelariach, zajmując się przede wszystkich sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa odszkodowawczego.

Katarzyna Chmielewska specjalizuje się przede wszystkim w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy. W ramach pracy w kancelarii odpowiedzialna jest za przygotowywanie pism przedprocesowych oraz procesowych, sporządzanie opinii prawnych oraz opiniowanie i przygotowywanie projektów umów cywilnych, gospodarczych oraz związanych z prawem pracy, a także, prowadzeniem sporów sądowych, rejestracją podmiotów oraz zmianą ich danych w rejestrach sądowych.

Katarzyna Chmielewska posługuje się biegle językiem angielskim, co umożliwia jej przygotowywanie pism i umów również w tym języku. W stopniu komunikatywnym posługuje się również językiem francuskim.

Prywatnie wielka pasjonatka tańca oraz miłośniczka Norwegii.

Kontakt:

  • e-mail: katrzyna.chmielewska@ kancelaria-intesa.pl

Skontaktuj się z nami

Twoje imię (wymagane)

Twój email (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość