09:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia pon.-pt.

58 340 27 00

Zadzwoń do nas

Szukaj
person

Michał Stempski – Radca prawny

Michał Stempski ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, uzyskując w ich trakcie certyfikat TOLES. Ukończył również Podyplomowe Studium Prawa Zamówień Publicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu broniąc pracy podyplomowej dotyczącej problematyki umów budowlanych na realizację zamówienia publicznego opartych o warunki kontraktowe FIDIC. Z Kancelarią związany jest od 2011 roku. Po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, w 2014 roku wpisany został na listę radców prawnych.

Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym (w szczególności w zakresie prawa zobowiązań i obrotu nieruchomościami), prawie zamówień publicznych i prawie spółek handlowych.

Posiada bogate doświadczenie procesowe w reprezentacji klientów Kancelarii w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

W Kancelarii zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych przede wszystkim z sektora budowlanego, materiałów budowlanych, usług wspomagających budownictwo i gospodarki wodno-ściekowej, obejmującą bieżące doradztwo prawne, opiniowanie i sporządzanie umów handlowych, prowadzenie negocjacji, sporządzenie opinii prawnych, przygotowywanie aktów korporacyjnych, windykację należności i prowadzenie sporów sądowych. Uczestniczy również w przeprowadzaniu audytów prawnych (due dilligence) i procesach związanych z powstawaniem i przekształcaniem podmiotów gospodarczych.

Kontakt:

  • e-mail: michal.stempski@ kancelaria-intesa.pl

Skontaktuj się z nami

Twoje imię (wymagane)

Twój email (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość