09:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia pon.-pt.

58 340 27 00

Zadzwoń do nas

Szukaj

O nas

KANCELARIA INTESA Małkowski Wojdak i Partnerzy Radcowie Prawni z siedzibą w Gdańsku zawiązana została w roku 2009. Partnerzy Kancelarii Marek Małkowski i Paweł Wojdak przez kilkanaście lat współpracowali z wiodącymi Kancelariami prawniczymi w Polsce.  Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej i stałej obsłudze podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem spółek z kapitałem zagranicznym, prowadzących działalność na międzynarodową skalę. Założyciel Kancelarii, Marek Małkowski, do 2009 roku był partnerem i członkiem zarządu kilkudziesięcioosobowej kancelarii prawniczej w Sopocie, odpowiadając tam za obsługę spraw z zakresu prawa spółek, prawa papierów wartościowych, inwestycji na rynku kapitałowym, i wreszcie procesy łączenia, podziału i przekształcania przedsiębiorstw. Usługi z zakresu fuzji i przejęć stały się wizytówką i motorem napędowym działalności prowadzonej przez kancelarię INTESA.

 

Zespół Kancelarii INTESA liczy obecnie kilkanaście osób, w tym 9 radców prawnych. Kancelaria doradza na zasadzie stałej współpracy ponad stu podmiotom gospodarczym z polskim i zagranicznym kapitałem, w tym spółkom liczących się w Europie i na świecie grup kapitałowych z Francji, Belgii, Norwegii, Finlandii, Danii, Niemiec, Słowacji i USA. Pracujemy zarówno dla największych polskich spółek kapitałowych notowanych na GPW, jak również, wspieramy start-upy oraz przedsiębiorców budujących dopiero swoją wartość – z równą atencją wspierając Klientów we wszystkich powierzanych nam sprawach. Rosnące powiązania z krajami skandynawskimi spowodowały, że w 2017 roku Kancelaria przystąpiła do Skandynawsko – Polskiej Izby Gospodarczej.

 

Świadczymy usługi prawne w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa handlowego i gospodarczego. Naszą specjalnością jest stała profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych, a także współpraca przy realizacji konkretnych projektów gospodarczych, szczególnie w zakresie przekształceń własnościowych oraz procesów inwestycyjnych. Proponujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania prawne dostosowane do istoty działalności i indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Powierzane nam zadania realizujemy z pełnym zaangażowaniem, terminowo i fachowo. Siłą Kancelarii jest dynamiczny i stabilny zespół, który w swych działaniach łączy najwyższą jakość obsługi z szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem.

 

Kancelaria w ramach swojej oferty zapewnia współpracę z doradcami ekonomicznymi, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi oraz notariuszami. Realizowaliśmy w ten sposób – we współdziałaniu z takimi zewnętrznymi doradcami – wiele skomplikowanych projektów gospodarczych. Dzięki współpracy z doradcami z zakresu funduszy europejskich współdziałamy również w pozyskiwaniu dla naszych Klientów środków z funduszy europejskich dla realizowanych inwestycji.

 

Naszą dewizą jest kreatywne podejście do zadań powierzanych nam przez naszych klientów – dzięki zrozumieniu biznesu naszych Klientów, ich otoczenia gospodarczego i priorytetów, oraz zaangażowaniu w realizowane projekty, staramy się, aby obsługa prawna świadczona przez Kancelarię stanowiła dla naszych Klientów element przewagi konkurencyjnej, wykorzystywany z powodzeniem w Ich codziennej działalności. INTESA przedstawia praktyczne i klarowne rozwiązania problemów prawnych.

 

Pracujemy w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.