09:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia pon.-pt.

58 340 27 00

Zadzwoń do nas

Search
pawel_wojdak

Paweł Wojdak – radca prawny

Paweł Wojdak ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2003 roku. Jest także absolwentem studiów dyplomowych Europejskich Studiów Specjalnych im. Jeanna Monnet oraz uzyskał dyplom prawa angielskiego i europejskiego Uniwersytetu w Cambridge Centre for English and European Legal Studies. W 2009 roku złożył egzamin radcowski i wpisany został na listę radców prawnych. Doświadczenie zawodowe zawdzięcza współpracy z wiodącymi kancelariami działającymi na terenie Trójmiasta i Warszawy, z którymi współpracował od 2003 do 2009 roku. Od 2010 roku jest Partnerem w Kancelarii.

Paweł Wojdak specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem inwestorów zagranicznych oraz spółek z kapitałem obcym, a także, w obsłudze procesów inwestycyjnych – dotyczących głównie budowy i rozbudowy zakładów produkcyjnych, jak i inwestycji telekomunikacyjnych i energetycznych. Doradzał przy realizacji kilkudziesięciu inwestycji komercyjnych o wartości powyżej 10.000.000,00 złotych.

Paweł Wojdak łączy kompetencję doradcy prawnego i biznesowego Klientów Kancelarii – doradza także w tworzeniu nowych podmiotów gospodarczych, analizując wymogi prawne właściwe dla prowadzonej przez nich działalności i tworząc bezpieczne otoczenie prawne dla ich rozwoju, a także, dbając o skuteczność usług prawnych Kancelarii i zrozumienie ich kontekstu biznesowego. Wspólnie z grupą zagranicznych kancelarii współpracujących z Kancelarią INTESA organizuje i wspiera ekspansję polskich przedsiębiorców na rynki Europy Środkowej, także poprzez tworzenie spółek zależnych m.in. w Państwach Bałtyckich i w Rosji.

Obszar specjalizacji Pawła Wojdaka  obejmuje prawo cywilne i gospodarcze, prawo umów handlowych, prawo zamówień publicznych, prawo konkurencji, szeroko rozumiane prawo administracyjne i prawo nowych technologii – ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego, technologii informatycznych oraz ochrony danych osobowych. Świadczy obsługę prawną na rzecz licznych podmiotów z sektora IT, w tym, zarówno stabilnych firm rozwijających swoje produkty, jak również software-house’ów i start-up’ów, zarówno w kontekście strategicznych i bieżących uwarunkowań prawnych ich działalności, jak i uregulowania wzajemnych relacji pomysłodawców i inwestorów.

Paweł Wojdak włada biegle językiem angielskim – świadczone przez niego usługi obejmują sporządzanie umów handlowych, opinii prawnych oraz pism procesowych w języku angielskim, a także, obsługę angielskojęzycznych postępowań przed międzynarodowymi trybunałami arbitrażowymi.

Kontakt:

  • kom. + 48 601 789 430
  • e-mail: pawel.wojdak@ kancelaria-intesa.pl

Skontaktuj się z nami

    Twoje imię (wymagane)

    Twój email (wymagane)

    Temat

    Twoja wiadomość